Güvenli Alışveriş

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ SAYFASI

ÖDEME SAYFASINA GİT

 

Tıkladığınızda Akbank güvenli ortak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ardından sizden kredi kartı bilgileriniz istenecektir. Kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL şifrelemesi ile bankanıza iletilmektedir.

 

Sanal pos sistemi sayesinde tüm bankalara ait kredi kartlarından ve bankamatik kartlarından güvenli bir şekilde online ödeme yapabilirsiniz. Ödemenizin ardından SMS ve E-mail ile bilgilendirileceksiniz. Ayrıca E-mail adresinize orijinal kurulum adresi gönderilecektir. Aktivasyonunuz Online Yapılarak Kargonuzun Gelmesini Beklemeden Aynı Gün İçinde Programınızı Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Orjinal Cd ve Fatura, Lisans Belgeniz ayrıca tarafınızca yazılmış adresinize gönderilecektir.

Ödeme ve bilgi giriş sayfalarımız 128 Bit SSL Sertifikası ile  şifrelenerek korunmaktadır.

KESKİN YAZILIM, AKBANK ÜYE İŞYERİ üyesi olarak faaliyet göstermektedir.

 

GELIR.GIDER.TAKIP.Ver.6.5.0

 
Program Ücreti: 360 TL
Taksit Seçeneği:
Adınız Soyadınız:
E-Mail Adresiniz: (Geçerli e-mail yazınız)
Cep Telefonunuz: (SMS gönderilecek)
Sabit Telefonunuz:
Bize Nasıl Ulaştınız:
Firma Adınız:
Adresiniz:
FATURA BİLGİLERİNİZ
Vergi Dairesi: 
Vergi No: 
Yazılım Koşullarını Okudum ve  Kabul Ettim
Gizlilik Politikasını Okudum ve Kabul Ettim
 
 
   

 

3D Secure Güvenli ödeme sayfası.
İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği bu "güvenli sanal alışveriş" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.