Vizyonumuz / Misyonumuz /
Kalite ve Gizlilik Politikamız

Gizlilik, misyon, vizyon ve kalite politikamız

Vizyonumuz

    Öncelikle müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve takip ettiğimiz gelişmiş teknolojileri, kaliteli hizmet anlayışımızla birleştirerek hayal ettiğiniz dünya standartlarındaki hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. 

Misyonumuz

    Geliştirici, istekli, işinde başarılı, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve çözüm geliştiren bir ekiple, radikal pazar stratejileri belirleyerek, kullanışlı ve pratik yazılım ürünleri ve teknik hizmetlerimizle yazılım sektöründe müşterilerin beklentilerinden daha fazlasını vermeyi amaçlayan bir firmayız. 

Kalite Politikamız

    Özellikle bilgiye değer vermeyi ilke edinen, yüksek güven anlayışı içerisinde müşterilerine hizmet sunan bir firma olmak, müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden en verimli şekilde yararlanmasını sağlayabilmek için taleplerine her zaman öncelik vermek, bilgi ve gelişen teknoloji bakımından yeterli olabilmek için kendimizi eğitim, üretim, dağıtım, teknik hizmete kadar yenilemek, ayrıca müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarının işimizi daha kaliteli bir hizmete öncülük edeceğini hiç bir zaman unutmamak ve müşteri memnuniyetini temel prensip olarak kabul etmek. 

Gizlilik Politikamız

Kullanıcılarımızdan topladığımız bilgiler 

         Firma olarak müşterilerimizin gizlilik haklarına saygı duyar ve bu hakları koruruz. Firmamız, sadece sizin tarafınızdan beyan edilmiş bilgileri kayıt altında tutmakla birlikte bu bilgiler yazılım satışından önce yazılım sipariş formunda doldurmuş olduğunuz bilgilerdir. Ödeme ve bilgi giriş formlarımız 128 Bit SSL sertifikalarımızla şifrelenerek korunduğu için 3. şahıs kurum veya kuruluşların eline geçmemektedir. Keskin Yazılım, kullanıcılarından asla TC Kimlik Numaranızı, Anne Kızlık Soyadınızı, Kredi Kartı Numaranızı, Son Kullanma Tarihini ve Güvenlik kodunu asla istemez. 

Bu bilgilerin şirketimiz tarafından kullanılma amacı

          Firmamız bize beyan etmiş olduğunuz bilgileri sadece siz değerli müşterilerimize, daha kaliteli yazılım ürünleri ve teknik hizmetleri sunmak, yeni ürünlerden haberdar etmek ve kendi bünyemiz içinde müşteri profilleri oluşturmak için kullanacağız. 

Şirketimizin verileri üçüncü taraf şirketlere nasıl aktardığı

         Firmamız bilgilerinizi izniniz dışında olmadan çözüm ortaklarımız haricinde; üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla asla paylaşmayacağı gibi, reklam amaçlı satışını da yapmaz. 


Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı

Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

Keskin Yazılım