kullanışlı ve pratik yazılımlar için çalışıyoruz

SILVER .NET

"Online Müşteri Takip Programı" sayesinde tüm müşteri alış-satış-stok bilgileriniz bulutta olacak, 7/24 internetin olduğu her yerden kolayca takip edebileceksiniz. Üstelik bilgisayar sınırlaması olmadan istediğiniz kadar cihaz ile aynı anda
alış, satış, tahsilat veya raporlama yapabilirsiniz.
Toplu SMS veya Mail modülü sayesinde müşterilerinize bildirim gönderebilirsiniz.
Fatura kesebilir, Teklif hazırlayabilir ve kendi belirlediğiniz şifre ile programa giriş sağlayarak güvenliğinizi de üst seviyeye taşımış olacaksınız.
Programa tanımladığınız kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebilirsiniz.
Örnek; AHMET, satış yapabilir ama tahsilat yapamaz, SMS gönderebilir ama E-posta gönderemez, müşteri ekleyebilir ama müşteri silemez gibi yetkiler verebilirsiniz.
Sahadaki elemanlarınız satış yapsın, tahsilat yapsın siz evden, işten yada hareket halinde iken bütün bu işlemleri anlık olarak 7/24 Online görün ve raporlayın!
"HEMEN ÜCRETSİZ DENEYİN!"

Keskin Yazılım
Keskin Yazılım

Şifreli Giriş

Bilgilerinizin bulutta olması güvenli ama kullanıcı tanımlayarak şifreli giriş sayesinde ayrıca bir üst seviye güvenllik daha sağlayabilirsiniz.

Keskin Yazılım

Ana Menü

Programın şifreli girişten sonra karşılaştığınız ilk sayfasıdır. Bu arayüzden tüm modüllere ve seçeneklere ulaşım kolay, hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Mobirise

Gelir ve Gider

Program içinde ayrıca alış ve satış işlemleri dışında işletme gelir ve giderlerinizi rahatça kayıt altına alabileceğiniz modül bulunmaktadır.

Mobirise

Hesap Kartı

Müşterilerinize alış, satış ve tahsilat işlemlerini bu sayfadan kolayca yapabilirsiniz.
Alış, satış, tahsilat bilgi toplamlarıda buradadır.

Mobirise

Müşteri Ekle

Programa, müşterilerinizi eklediğiniz veya daha sonra bilgilerinde değişklikler yapabildiğiniz sayfadır. Otomatik kod bile verin...

Mobirise

SMS Gönderme

Programda tanımlı olan müşterilerinize özel günlerde veya borç durumlarını hatırlatmak için SMS modülünü kullanabilirsiniz.

Mobirise

Süper Admin Ayarları

Süper admin programın yöneticisidir. Süper admin sayfasından programı kimlerin kullanacağına yetki verilir.

Mobirise

Kullanıcı Ekleme

Süper Admin sayfasından istediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz her kullanıcıya özel şifre ve yetkiler verebilirsiniz. 

Mobirise

Fatura Kesme Modülü

Fatura kesme modülü sayesinde isterseniz kayıtlı müşteriye isterseniz perakende müşterilere fatura kesebilirsiniz.

Mobirise

Alış Satış Raporları

Program üzerinden yapılan alış ve satışların detaylı bir şekilde raporlandığı sayfadır. Üstelik kullanıların yaptığı alış ve satışlarıda görebilirsiniz.

Mobirise

Tahsilat Raporları

Program üzerinden yapılan tahsilat ve borç işlmlerinin raporlandığı sayfadır. Üstelik kullanıcıların yaptığı tahsilatlarıda online raporlayın

Mobirise

Tüm Borçlu ve Alacaklılar

Program üzerinde yaptığınız alış satış tahsilatlar sonunda sizlere borçlu yada sizden alacaklı olan şahıs yada firmaları online raporlayacağınız sayfadır.

Artık sizinde işletmenizi dijitalleştirme zamanınız gelmedi mi?

Ofise, işyerine bağımlı olmaktan bıkmadınız mı? Bir kaç satışın yada tahsilatın yapılıp yapılmadığını öğrenmek için onca yolu gidip zaman ve para harcamanıza gerek yok, internetin olduğu her yerden satış ve tahsilatlarınız bir tık kadar yakındır.

Tüm modüller herkesin anlayabileceği kadar basite indirgendiğinden kullanımı çok kolaydır, arayüz basit ve anlaşılır olarak tasarlanmıştır.

Teknik bilgi gerektirmez, binlerce dolarlık server maliyetleri gerektirmez, IT danışmanlığı için eleman bulundurmanız gerekmez, kurulum maliyeti gerektirmez.

Bulut tabanlı olduğu için güvenlidir. Bilgisayarınız çöksede, çalınsada, bozulsada bilgileriniz hep aynı yerdedir. Başka bilgisayara kurun ve devam edin hepsi bu kadar...

Web tarayıcılarında olduğu gibi virüs bulaşıp, bilgilerinizin hacklenme durumu gibi bir problem yaşamazsınız. Program kapalı sistem olduğundan asla hacklenmezsiniz. Bu nedenle verilerinizin güvenliği üst seviyededir.

Küçük ve Orta Ölçekli tüm işletmeler rahatlıkla kullanabilir!

PROGRAMDA NELER VAR

MÜŞTERİ TAKİP (ALIŞ-SATIŞ-TAHSİLAT)

FATURA KESEBİLME

TÜM BORÇLU VE ALACAKLILARI RAPORLAMA

TAHSİLAT RAPORLARI ALABİLME

TÜM İŞLEMLERİN DÖKÜMÜNÜ ALABİLME

TEKNİK SERVİS TAKİP

STOK TAKİP

ETİKET BASABİLME

ONLİNE SİPARİŞ ALABİLME

GELİR VE GİDER TAKİP

BANKA TAKİP

YAPILANDIRMA TAKİP

PERSONEL TAKİP

TEKLİF HAZIRLAMA

BARKODLU SATIŞ (BÜFE-MARKET)

ÜRÜN STOK TANIMLAMA

KRİTİK STOK TAKİBİ

GENEL NOT ALABİLME

MÜŞTERİ ÖZEL NOTLAR ALABİLME

SMS GÖNDERME (TOPLU VEYA TEK TEK)

MAİL GÖNDERME (TOPLU VEYA TEK TEK)

KASA TAKİP MODÜLÜ

RAPORLAMALAR

SÜPER ADMİN ŞİFRESİ

SINIRSIZ BİLGİSAYARDA KULLANABİLME

SINIRSIZ KULLANICI AÇABİLME

KULLANICILARA YETKİ TANIMLAMA

DAHA BİR ÇOK ÖZELLİK İÇİN HEMEN DENEYİN!