open source web page creator

MÜŞTERİ TAKİP SİLVER .NET 7/24 ONLİNE

"Online Müşteri Takip Programı" sayesinde tüm müşteri alış-satış-stok bilgileriniz bulutta olacak, 7/24 internetin olduğu her yerden kolayca takip edebileceksiniz. Üstelik bilgisayar sınırlaması olmadan istediğiniz kadar cihaz ile aynı anda alış, satış, tahsilat veya raporlama yapabilirsiniz.

Aylık, yıllık, yada ömür boyu paket seçeneklerinden biri ile artık işletmenizi dijitalleştirme vakti geldi!

Programa tanımladığınız kullanıcılara istediğiniz yetkileri verebilirsiniz.

Örnek; AHMET, satış yapabilir ama tahsilat yapamaz, SMS gönderebilir ama E-posta gönderemez, müşteri ekleyebilir ama müşteri silemez gibi yetkiler verebilirsiniz.

Sahadaki elemanlarınız satış yapsın, tahsilat yapsın siz evden, işten yada hareket halinde iken bütün bu işlemleri anlık olarak 7/24 Online görün ve raporlayın!

"TÜM BU ÖZELLİKLER YILLIK SADECE 354 TL"

MÜŞTERİ TAKİP ULTIMATE Ver.8.5.1

Cari + Stok + Fiş + Fatura + Banka + Personel + Firma + Gelir + Gider + Sipariş + Teklif + EtiketBaskı + Hızlı Satış + SMS E-Posta + Kasa + Raporlama + Yedekleme + Kolay Arayüz + Basit Kullanım

"TÜM BU ÖZELLİKLER SADECE 354 TL"

GELİR GİDER TAKİP - ONLİNE 7/24

İnternetin bulunduğu her yerden gelir ve gider giriş işlemlerinizi yapabilir ve bu işlemleri raporlayabilirsiniz.Tüm bilgileriniz bulut sisteminde tutulmaktadır. Bilgilerinize 7/24 online ulaşabilirsiniz. Virüs bulaşma derdine son, format atma derdine son, yedekleri geri yükleme derdine son, programı kurun ve tüm bilgiler ekranınızda! Sınırsız PC de kurup kullanma, sınırsız kullanıcı ekleme, sınırsız kasa ekleme, sınırsız kategori ve alt kategori ekleme, TL, EURO, DOLAR para birimleri ile çalışabilme, sınırsız raporlama ve döküm alabilme (yazıcı, pdf, excel, resim jpg vb) Evden, işten ve hareket halinde iken tüm bilgilerinizi takip edin.

"TÜM BU ÖZELLİKLER YILLIK SADECE 236 TL"

ÜCRETSİZ TELEFON DEFTERİ

Kişi yada firma bilgilerinizi bu uygulama ile kayıt altına alabilirsiniz.
"BU ÜRÜN TAMAMEN ÜCRETSİZDİR."

BİZİ TAKİP EDİN