HABERLER

Bizden haberler
Yazılımlarımızın Tam Sürümlerinin hiçbirinde diğer firmaların, muadil ürünlerinde olduğu gibi kayıt sınırlaması veya işlem sınırlaması yoktur. Programsal hatalardan kaynaklanan sorunlarda ömür boyu teknik destek ücretsizdir.
Format öncesinde mutlaka yedekleme ünitesi kullanılarak yedek alınmasını veya yazılımın kurulu olduğu klasörün yedeklenmesini önemle tavsiye ediyoruz. Format atılmadan önce bilgi ve teknik destek alabilirsiniz. 
Tartılı veya terazili ürün satışı yapmadan önce ürünlerin nasıl barkodlanması gerektiği aşağıdaki örnekte anlatılmaktadır.
Terazili ürünlerin barkodu 28 veya 29 ile başlamalıdır. Ürün kodu 5 haneli olmalıdır. Ağırlık 5 haneli olmalıdır. Son karakter 1 hanelidir. Buna kontrol numarası denilmektedir bu kodu terazi otomatik verir. Oluşturulan barkod numarası aşağıdaki gibi olmalıdır.

Örnek: Barkod: 2812345005006 

Ürün: Elma

Kullanıcının yapması gereken tek şey 2812345 nolu barkodu Elma olarak hem yazılıma hem de teraziye kaydetmektir. Gerekli gramaj ve fiyat hesaplamasını barkod okutulduktan sonra program yapacaktır. 
Yazılımlarımız windows işletim sisteminin bütün platformlarında çalışmaktadır. (Win9x, WinMe, Win2000, WinXP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10) 
Kredi kartınız ile anında online ödeme yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 Bit SSL şifreleme sistemi ile bankanıza iletilmektedir. Kart bilgileriniz üye işyeri ile asla paylaşılmaz. Axess ve CitiBank kartlarına vade farksız 2 taksit avantajı bulunmaktadır. Diğer tüm banka kartlarına tek çekim ödeme yapabilirsiniz. 

Hafta sonu veya hafta içi yapılan tüm ödeme ve siparişler kayıt altına alınmaktadır. Merak etmeyin! İlk iş günü hemen işlemleriniz onaylanmakta ve size bilgi verilmektedir.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

PROGRAMI KURDUM AÇILMIYOR (VİDEO)

https://www.youtube.com/watch?v=wLqhXS9Pb04

Keskin Yazılım